סדנה משפחתית – יצירת שולחן פסיפס

ביום הולדת, בחג, או סתם כי מתחשק, מתכנסת כל המשפחה לסדנה בת 3-4 שעות, ובמהלכה מתכננים ויוצרים שולחן פסיפס מרהיב. פעילות מקורית מגבשת ומשמחת עם תוצר מרהיב.

לאמא או אבא,  שרוצה להשקיע בפעילות מלכדת, יצירתית, מאחדת המעודדת חווית הצלחה.
למשפחות המחפשות לעשות משהו חדש וייחודי, משהו שיחבר את כולם ליצירה אחת.

ביחד איתי, חושבים, מתכננים, מציירים, מוחקים ומציירים שוב. ואז מרוצים. מחליטים, משנים, מחליטים שוב. אילו צבעים, אילו גדלים, לשבור? לחתוך? חותכים, שוברים, מדביקים. מתכננים ומשנים. מדביקים ושוברים – יוצרים!  בין לבין צוחקים, אוכלים, מדברים, משתפים ומתחברים. לומדים טכניקות שבירה וחיתוך, הדבקה נכונה, שילובי צבעים גדלים וצורות. ובין לבין גם – מתי לוותר, מתי להתעקש ומתי כדאי לעשות הפסקה. לפעמים עובדים לבד, לפעמים משתפים ומתחלפים. בקיצור – משפחה. בסוף נדהמים. יצא מדהים!

מתאים לאירועים שונים –
~ יום הולדת
~ יום נישואין
~ לכבוד החג, או סתם כי מתחשק.
~ משפחה  אחת בחרה לעשות יצירה משותפת ולהעניקה כמתנת נישואין ייחודית לבת המשפחה.

משפחות, מה תקבלו בסדנת הפסיפס שלי?

שולחן כזה מדהים יש רק לכם! הרעיון, הביצוע והתוצאה. כל פעם שתסתכלו עליו, תיזכרו את העשייה, את הצחוקים, את ההתלבטויות ואת הסיפורים שבין שבירה להדבקה.

חוויה מקורית, מגבשת מעשירה ומאתגרת. כל המשפחה ביחד, 3-4  שעות מרתקות שבסופן תקבלו מוצר מעשה ידכם – יחיד ומקורי, מרהיב ביופיו.

      • חוויה מקורית, מגבשת מעשירה ומאתגרת. כל המשפחה ביחד, 3-4  שעות מרתקות שבסופן תקבלו מוצר מעשה ידכם – יחיד ומקורי, מרהיב ביופיו.
נראה מעניין? רוצים לדעת עוד?
לחצו כאן ליצירת קשר
לצפייה בגלריית עבודות של
סדנאות פסיפס פרטיות
כל הזכויות שמורות לנוגה ספקטור אמנות בפסיפס | 052-5792992 | NogaSpector@gmail.com | הצטרפו אליי בפייסבוק - powered by Enfold WordPress Theme